Cognac Imaginé: Our first-ever crowdfunded Cognac – created by YOU Discover

Frapin Cuvée 1888

Categorie
Merk
Frapin Cognac
US$ 6.675 Er zijn niet genoeg producten op voorraad
excl. VAT excl. verzending

Proefbeoordeling

Show more Show less

Omschrijving

Story:
Text on label: Frapin cuvee 1888
Location: Uk
Bottle size: 70cl
Seal: I don't know
Serial number: 1199
With box: Yes
Certificate: Yes
How stored: Standing upright

LOT - 20272

This product is from a private seller. Please be aware that Cognac Expert merely provides a platform to buy and sell. When sold, the seller will pack the bottle themselves and send it to the buyer. We do our best to make this process as smooth as possible, however there may be some delay.

If you have any questions, please read our FAQ or contact us.

MAKE AN OFFER

Your experts

Max von Olfers

Max von Olfers is the founder of Cognac Expert, and has 10 years of experience with collector item appraisals. The oldest Cognac Max has consumed is from 1855.

Malte Lukowski

Malte Lukowski runs the operations & collector item departments at Cognac Expert, and has 4 years of experience with collector item appraisals. The oldest Cognac Malte has consumed is from 1920

Beoordelingen (0)

Totale beoordeling 0 1 2 3 4 0/5

Over Frapin Cognac

De Frapin familie is al sinds 1270 actief in het Zuidwesten van Frankrijk. Altijd actief geweest op het gebied van wijnbouw, specialiseerden zij zich veel later in distillatie en zijn sindsdien gedurende eenentwintig generaties sterk gebleven! Het domein bezit 340 hectare grond, volledig in de Grande Champagne, waarvan er 240 met wijnstokken zijn beplant. Frapin's thuis in het prachtige kasteel Fontpinot in de stad Segonzac. Het beroemdste familielid was de 16e eeuwse schrijver Francois Rabelais, naar wie een prestigieuze Frapin Cognac fles is genoemd: De Cuvee Rabelais, tamelijk toepasselijk, is het huis van Frapin ook het enige Cognac domein dat toestemming heeft gekregen om zichzelf een Chateau te noemen binnen de gehele Grande Champagne cru. Naast vele andere onderscheidingen, was Frapin de eerste Cognac producent die een multi-vintage blend uitvond, waarbij vintages van verschillende wijnen worden gecombineerd om de perfecte smaak te creëren.

Lees meer over Frapin Cognac

Andere Frapin Cognac flessen

Alle Frapin Cognac flessen >>

Andere Verzamelitems van Particuliere Verkopers flessen

Alle Verzamelitems van Particuliere Verkopers flessen >>

Product toegevoegd aan verlanglijstje
Product toegevoegd om te vergelijken.
To give you the best possible experience, this site uses cookies and by continuing to use the site you agree that we can save them.  Our Privacy Policy
You have successfully followed this brand