We zijn blij om terug te zijn: Cognac Kalender 2021  ONTDEK

  • Nieuw
Camus 1984 Los Angeles Summer Games Cognac 01
Camus 1984 Los Angeles Summer Games Cognac 02
Camus 1984 Los Angeles Summer Games Cognac 03
Camus 1984 Los Angeles Summer Games Cognac 04
Camus 1984 Los Angeles Summer Games Cognac 05
Camus 1984 Los Angeles Summer Games Cognac 06
Camus 1984 Los Angeles Summer Games Cognac 07
Camus 1984 Los Angeles Summer Games Cognac 08
Camus 1984 Los Angeles Summer Games Cognac 09
Camus 1984 Los Angeles Summer Games Cognac 010
Camus 1984 Los Angeles Summer Games Cognac 011
Camus 1984 Los Angeles Summer Games Cognac 012

Camus 1984 Los Angeles Summer Games Cognac

Categorie
Merk
Camus Cognac
US$ 163
excl. VAT excl. verzending

Proefbeoordeling

Show more Show less

Omschrijving

Verhaal: Gekocht in een antieke slijterij in Long Island.
Tekst op label: 1984 Los Angeles Summer Games
Locatie: Tennessee
Flesgrootte: Geen idee
Zegel: Geen idee
Productie jaar: 1984
Met doos: Nee
Certificaat: Nee
Hoe bewaard: Rechtopstaand

LOT - 20291

Dit product is afkomstig van een particuliere verkoper. Cognac Expert biedt enkel een platform om te kopen en verkopen. Bij verkoop zal de verkoper de fles zelf inpakken en opsturen naar de koper. Wij doen ons best om dit proces zo soepel mogelijk te laten verlopen, maar er kan enige vertraging optreden.

Indien u vragen heeft, gelieve dan onze FAQ te lezen of contacteer ons.

doe een bod

Uw experts

Max von Olfers

Max von Olfers is de oprichter van Cognac Expert, en heeft 10 jaar ervaring met het taxeren van verzamelobjecten. De oudste Cognac die Max heeft gedronken is van 1855.

Malte Lukowski

Malte Lukowski leidt de afdelingen operations en collector items bij Cognac Expert, en heeft 4 jaar ervaring met het taxeren van collector items. De oudste Cognac die Malte heeft gedronken is uit 1920.

Beoordelingen (0)

Totale beoordeling 0 1 2 3 4 0/5

Over Camus Cognac

Sinds 1863 hebben vijf generaties van de Camus-familie een eenduidige passie gekweekt voor het maken van geweldige Cognac met hun eigen stijl. Met 180 hectare grond in de kleinste en zeldzaamste AOC cru - de Borderies - is de Camus-familie altijd diepgaand betrokken geweest bij het maken en distilleren van wijn. Het is deze onbreekbare band tussen het land, de tradities en de mensen die erop wonen die hen helpt om prachtige Cognacs te maken. Vandaag de dag is het Cyril Camus die de drager is van alle familietradities en toeziet op de onbetwiste kwaliteit van Camus Cognac. Exportontwikkeling en productontwikkeling staan bovenaan het lijstje, met een passie voor innovatie. Cyril Camus heeft het interieur van het Cognac huis volledig gemoderniseerd en vertrouwt op een frisse nieuwe kijk op Cognac voor de nieuwe eeuw. In plaats van leer, hout en fluweel in bruintinten kiest hij voor lichte kleuren en een combinatie van traditie en modern design.

LEES MEER: GESCHIEDENIS, NIEUWS EN INTERESSANTE FEITEN

Lees meer over Camus Cognac

Andere Camus Cognac flessen

Alle Camus Cognac flessen >>

Product toegevoegd aan verlanglijstje
Product toegevoegd om te vergelijken.
To give you the best possible experience, this site uses cookies and by continuing to use the site you agree that we can save them.  Our Privacy Policy
You have successfully followed this brand