Tot 50% korting op 150 producten - Black Friday Week BESTEL NU

Cuvée 3.140

Leeftijdscategorie
Hors d'Age

Lees meer over de verschillende Cognac leeftijden hier

Locatie verkoper
Categorie
Merk
Camus Cognac
US$ 3.950 Laatste items in voorraad
excl. verzending

Proefbeoordeling

Omschrijving

Story: It was a gift from my bartender’s friends
Text on label: There is the bottle number.
On a bottom you can see the Brand and baccarat bottle.
Location: Saint Barthelemy
Bottle size: 70cl
Seal: No, there is no seal at all
Serial number: 15
With box: Yes
Certificate: No
How stored: In a dry place, Standing upright

Beoordelingen (0)

Totale beoordeling 0 1 2 3 4 0/5

Over Camus Cognac

Sinds 1863 hebben vijf generaties van de Camus-familie een eenduidige passie gekweekt voor het maken van geweldige Cognac met hun eigen stijl. Met 180 hectare grond in de kleinste en zeldzaamste AOC cru - de Borderies - is de Camus-familie altijd diepgaand betrokken geweest bij het maken en distilleren van wijn. Het is deze onbreekbare band tussen het land, de tradities en de mensen die erop wonen die hen helpt om prachtige Cognacs te maken. Vandaag de dag is het Cyril Camus die de drager is van alle familietradities en toeziet op de onbetwiste kwaliteit van Camus Cognac. Exportontwikkeling en productontwikkeling staan bovenaan het lijstje, met een passie voor innovatie. Cyril Camus heeft het interieur van het Cognac huis volledig gemoderniseerd en vertrouwt op een frisse nieuwe kijk op Cognac voor de nieuwe eeuw. In plaats van leer, hout en fluweel in bruintinten kiest hij voor lichte kleuren en een combinatie van traditie en modern design.

LEES MEER: GESCHIEDENIS, NIEUWS EN INTERESSANTE FEITEN

Lees meer over Camus Cognac

Andere Camus Cognac flessen

Alle Camus Cognac flessen >>

See some blog posts related to Cuvée 3.140

Product toegevoegd aan verlanglijstje
Product toegevoegd om te vergelijken.

To give you the best possible experience, this site uses cookies and by continuing to use the site you agree that we can save them.

 Our Privacy Policy

You have successfully followed this brand