Cognac Imaginé: Our first-ever crowdfunded Cognac – created by YOU Discover

Croizet "Réserve des Héritiers" 1892 Cognac

Flesgrootte
Vintage
Oogstjaar
1892
Locatie verkoper
Europe
Categorie
Vintages
Merk
Croizet Cognac

Proefbeoordeling

Show more Show less

Omschrijving

De eigenaar kocht oorspronkelijk 12 flessen en verkoopt er nu 9 afzonderlijk. Ze werden gekocht van de laatste eigenaar van het huis, Philippe Eymard, die helaas in maart 2013 overleed.

Elk van de 9 flessen is gewikkeld in een vel Croizet Cognac papier - de originele verpakking van toen de verkoper ze kocht. Elke fles is genummerd op het etiket en gesigneerd door Philippe Eymard. Elke fles heeft een donkerrood lakzegel en is in perfecte staat. Ze zijn niet in dozen verpakt. Gebotteld in de jaren '80, geblend uit meer dan 130 jaar oude reserve Cognac, inclusief pre-phylloxra vintage gesteund uit 1858, gemonteerd in handgeblazen fles. Goed etiket."

Particuliere Verkoper uit Frankrijk. Opgeslagen in privékelder. Alle rechten betaald.

Fles grootte: 700ml

LOT-1373

Uw experten

...

Max von Olfers

Stuur Max een bericht
...

Marc Hammerschmidt

Stuur Marc een bericht

Beoordelingen (0)

Totale beoordeling 0 1 2 3 4 0/5

Over Croizet Cognac

Croizet Cognac, met een verhaal dat teruggaat tot banden met Napoleon, kan bogen op meer dan 200 jaar geschiedenis. Croizet Cognac ligt in het hart van de Grande Champagne en staat ook bekend als een van de voorvechters van de wederopbouw van de streek nadat de ziekte Phylloxera de wijngaarden in het gebied verwoestte. Croizet Cognac is nog steeds gevestigd in de oorspronkelijke thuisstad St Même les Carrières, maar wordt nu geleid door nieuwe eigenaars die hun steentje bijdragen om deze prachtige geschiedenis voort te zetten en Croizet Cognac te promoten voor de toekomst.

Lees meer over Croizet Cognac

Andere Croizet Cognac flessen

Alle Croizet Cognac flessen >>

Product toegevoegd aan verlanglijstje
Product toegevoegd om te vergelijken.
To give you the best possible experience, this site uses cookies and by continuing to use the site you agree that we can save them.  Our Privacy Policy
You have successfully followed this brand