Tot 50% korting op 150 producten - Black Friday Week BESTEL NU

Camus Cuvee 3.128 Cognac

Flesgrootte
Cuvée 5cl
Locatie verkoper
Europe
Merk
Camus Cognac

Proefbeoordeling

Omschrijving

This Cuvée 3.128 is presented in a handmade crystal decanter of Baccarat in a wooden box. The number 128 in the name stands for the 41 year, 43 year and 44-year-old cognac - it's the sum. And what's more, every Eaux-de-vie used for this blend was aged for at least 41 years in wooden casks.

The bottle was presented to a group buyer at Cannes Tax-Free World Expo 2001 as the sign of appreciation for many years of cooperation.

Private Seller from St. Petersburg, Russia. All duties paid.

Condition: New and unopened, stored in a dry place, at room temperature, lying on its side.

Fill level: High fill

Bottle Size: 50ml

LOT-1786

Your experts

...

Max von Olfers

Write Max a message
...

Marc Hammerschmidt

Write Marc a message

Beoordelingen (0)

Totale beoordeling 0 1 2 3 4 0/5

Over Camus Cognac

Sinds 1863 hebben vijf generaties van de Camus-familie een eenduidige passie gekweekt voor het maken van geweldige Cognac met hun eigen stijl. Met 180 hectare grond in de kleinste en zeldzaamste AOC cru - de Borderies - is de Camus-familie altijd diepgaand betrokken geweest bij het maken en distilleren van wijn. Het is deze onbreekbare band tussen het land, de tradities en de mensen die erop wonen die hen helpt om prachtige Cognacs te maken. Vandaag de dag is het Cyril Camus die de drager is van alle familietradities en toeziet op de onbetwiste kwaliteit van Camus Cognac. Exportontwikkeling en productontwikkeling staan bovenaan het lijstje, met een passie voor innovatie. Cyril Camus heeft het interieur van het Cognac huis volledig gemoderniseerd en vertrouwt op een frisse nieuwe kijk op Cognac voor de nieuwe eeuw. In plaats van leer, hout en fluweel in bruintinten kiest hij voor lichte kleuren en een combinatie van traditie en modern design.

LEES MEER: GESCHIEDENIS, NIEUWS EN INTERESSANTE FEITEN

Lees meer over Camus Cognac

Andere Camus Cognac flessen

Alle Camus Cognac flessen >>

See some blog posts related to Camus Cuvee 3.128 Cognac

Product toegevoegd aan verlanglijstje
Product toegevoegd om te vergelijken.

To give you the best possible experience, this site uses cookies and by continuing to use the site you agree that we can save them.

 Our Privacy Policy

You have successfully followed this brand