Kerst komt eraan: zorg ervoor dat uw geschenken op tijd aankomen door zo vroeg mogelijk te bestellen Lees meer

Camus Cuvee 3.128 Cognac

Flesgrootte
Cuvée 5cl
Locatie verkoper
Europe
Merk
Camus Cognac

Proefbeoordeling

Show more Show less

Er zijn geen proefnotities beschikbaar voor deze fles.

Omschrijving

Deze Cuvée 3.128 wordt gepresenteerd in een handgemaakte kristallen karaf van Baccarat in een houten kist. Het getal 128 in de naam staat voor de 41 jaar, 43 jaar en 44 jaar oude Cognac - het is de som. En wat meer is, elke eaux-de-vie die voor deze blend is gebruikt, is ten minste 41 jaar gerijpt op houten vaten.

De fles werd op de Cannes Tax-Free World Expo 2001 overhandigd aan een groep inkopers als teken van waardering voor de jarenlange samenwerking.

Particuliere verkoper uit St. Petersburg, Rusland. Alle rechten betaald.

Staat: Nieuw en ongeopend, op een droge plaats bewaard, bij kamertemperatuur, liggend op zijn kant.

Vulniveau: Hoge vulling

Flesgrootte: 50ml

LOT-1786

Uw experts

...

Max von Olfers

Stuur Max een bericht
...

Marc Hammerschmidt

Stuur Marc een bericht

Beoordelingen (0)

Average rating

0 /100
Nose
Mouth
Smaak
Voltooien
Impression

Over Camus Cognac

Sinds 1863 hebben vijf generaties van de Camus-familie een eenduidige passie gekweekt voor het maken van geweldige Cognac met hun eigen stijl. Met 180 hectare grond in de kleinste en zeldzaamste AOC cru - de Borderies - is de Camus-familie altijd diepgaand betrokken geweest bij het maken en distilleren van wijn. Het is deze onbreekbare band tussen het land, de tradities en de mensen die erop wonen die hen helpt om prachtige Cognacs te maken. Vandaag de dag is het Cyril Camus die de drager is van alle familietradities en toeziet op de onbetwiste kwaliteit van Camus Cognac. Exportontwikkeling en productontwikkeling staan bovenaan het lijstje, met een passie voor innovatie. Cyril Camus heeft het interieur van het Cognac huis volledig gemoderniseerd en vertrouwt op een frisse nieuwe kijk op Cognac voor de nieuwe eeuw. In plaats van leer, hout en fluweel in bruintinten kiest hij voor lichte kleuren en een combinatie van traditie en modern design.

LEES MEER: GESCHIEDENIS, NIEUWS EN INTERESSANTE FEITEN

Lees meer over Camus Cognac

Andere Camus Cognac flessen

Alle Camus Cognac flessen >>

Product toegevoegd aan verlanglijstje
Product toegevoegd om te vergelijken.
To give you the best possible experience, this site uses cookies and by continuing to use the site you agree that we can save them.  Our Privacy Policy
You have successfully followed this brand