⏳ A hét ajánlata: Domaine Landreau XXO, 32% kedvezmény szeptember 13-ig, vasárnapig. Vásárlás

Brard Blanchard

Brard Blanchard

A Domaine Brard Blanchard családja közel négy generáció óta dolgozik a szőlőültetvényen. 1972-ben kezdték a polikultúrával, a szőlővel és a tejtermeléssel, egészen 1976-ig, amikor minden erejüket a szőlőművelésre és a marketingre összpontosították. A szőlőt mindig is organikusan termesztették, minden termék esetében kézi szüretet alkalmazva. A birtok a Charente déli lejtőin található, amelyek a Charente-t határolják.

Látogasson el a oldalra Brard Blanchard: 1 Chemin de Routreau , 16100 Boutiers-Saint-Trojan

Termékek

Aktív szűrők

Márka

Ár

  • 27 USD - 299 USD

Konyak kora

Növekedési terület

Palack mérete

Szerves

Szőlőfajták

ABV

  • 40 % - 40 %

Partner

Rendelkezésre állás

Rating

Brard-Blanchard Pineau des Charentes Blanc 01
Elérhető

Brard-Blanchard Pineau des Charentes Blanc
750 ml - Washington, D.C.

33 USD
beleértve. duty, tariff, clearance kivéve. szállítás
Brard Blanchard C.com Bio konyak 01
Elérhető

Brard Blanchard C.com Bio konyak

78 USD
beleértve. duty, tariff, clearance kivéve. szállítás
Brard Blanchard Selection konyak 01
Elérhető

Brard Blanchard Selection konyak
700ml - Franciaországból szállítva

96 USD
beleértve. duty, tariff, clearance kivéve. szállítás
Brard Blanchard Selection konyak 01
Elérhető

Brard Blanchard Selection konyak
750ml - Szállítás az USA-ban - Washington, D.C.

60 USD
beleértve. duty, tariff, clearance kivéve. szállítás
Brard Blanchard XO Cognac Brard Blanchard XO Cognac
Elérhető

Brard Blanchard XO konyak
500ml - Franciaországból szállítva

289 USD
beleértve. duty, tariff, clearance kivéve. szállítás
Brard Blanchard Vieille Reserve konyak 01
Elérhető

Brard Blanchard Vieille Reserve konyak
750ml - Szállítás az USA-ban - Washington, D.C.

128 USD
beleértve. duty, tariff, clearance kivéve. szállítás
Brard Blanchard VSOP konyak 01
Elérhető

Brard Blanchard VSOP konyak
700ml - Franciaországból szállítva

119 USD
beleértve. duty, tariff, clearance kivéve. szállítás
1-6 / 6 elem mutatása

Márka

Ár

  • 27 USD - 299 USD

Konyak kora

Növekedési terület

Palack mérete

Szerves

Szőlőfajták

ABV

  • 40 % - 40 %

Partner

Rendelkezésre állás

Rating

Brard Blanchard Estival konyak 01
Nincs készleten

Brard Blanchard Estival konyak

79 USD
beleértve. duty, tariff, clearance kivéve. szállítás
1-1 / 1 elem mutatása

Brard Blanchard története

A Brard Blanchard birtok nagy múltra tekint vissza a szőlőtermesztésben, a család közel négy generáció óta foglalkozik a borászattal. A század elején eredetileg vegyes gazdaság volt, amely szőlőültetvényeket és tejtermelő üzemet is működtetett, azóta azonban kizárólag a szőlőtermesztésre és a kereskedelmi hasznosításra összpontosít. A Brard Blanchard család 1976-ban hajtotta végre első eladásukat, és azóta is folyamatosan növekszik és bővül a vállalkozás.

A Brard Blanchard birtok filozófiájának középpontjában a biogazdálkodás áll, amely környezetbarát, és nem használ szintetikus vegyszereket, gyomirtókat és növényvédő szereket. A birtok az Ecocert szervezet által tanúsított irányelveket követi, amelyek az összes termelésre vonatkozó általános elveket, valamint a borkészítésre vonatkozó konkrétabb követelményeket tartalmaznak.

A Brard Blanchard család számára nem volt könnyű a biogazdálkodás felé vezető út. Az alapító Jacques Blanchard Brard 15 éves korában kezdett el szüleivel együtt dolgozni a szőlőben, nagyjából abban az időben, amikor sok termelő elkezdett vegyszereket használni. 1972-ben Jacques a vegyszerek használata miatt légzőszervi problémákat tapasztalt, ami arra késztette, hogy fontolóra vegye a természetesebb gazdálkodási módszerekhez való visszatérést. Abban az időben a Lemaire Boucher cég népszerűsítette ezt a megközelítést, és egy konferencia arra ösztönözte Jacques-ot, hogy a Brard Blanchard birtokon is alkalmazza azt.

A biogazdálkodásra való áttérés azonban nehéz volt, és a családnak a lisztharmat, a klorózis és más kihívások miatt terméskieséssel kellett szembenéznie. Közel öt évbe telt, mire tisztességes termést értek el, és még ma is folyamatosan dolgoznak azon, hogy javítsák a biogazdálkodási gyakorlatukat.

A Brard Blanchard birtok a fehér- és vörösborok előállítása mellett más termékeket is kifejlesztett, mint például szőlőlé, fehér Pineau és Pineau Rosé. Az 1980-as években az első termelők között voltak, akik Charentais-i borokat is piacra dobtak.

A Brard Blanchard biogazdasága ma

A huszonegyedik század hajnalán ekkor már több mint 30 éve biogazdálkodnak. A kudarcok és a sikerek ellenére is meg vannak győződve arról, hogy munkamódszerük a mezőgazdaság jövőjét tükrözi, mivel a föld és az ember iránti tiszteletet egyaránt megköveteli.

Látogasson el a Brard Blanchard weboldalára

Termék hozzáadva a kívánságlistához
Az összehasonlításhoz hozzáadott termék.
Sikeresen követte ezt a márkát